SKIRO kavos kolekcija - tai šviežiai skrudintos kavos pupelės iš daugybės pasaulio šalių. Stengiamės surinkti geras ir įvairias kavas – skirtingų kvapų ir skonių arabikos pupeles, paprastai siūlome ir vieną kitą rūšį robustos, taip pat ir arabikos be kofeino.

Importuojame žalias kavos pupeles, kurias patys skrudiname Probat firmos skrudintuvu savo gamybinėse patalpose Vilniuje. Šviežiai skrudintų kavos pupelių galite įsigyti mūsų prekybos taškuose, kur jas sumals, jei pageidausite.

Mes tikime dviem dalykais:

  1. Dėl skonio nesiginčijama ir geriausia, ką galime padaryti, tai suteikti žmogui galimybę rinktis
  2. Gera kava visada turi būti šviežia.
Darome ESPRESSO kavos mišinius ne tik pagal savo firminius receptus, bet ir pagal individualius klientų pageidavimus. Kadangi turime daug kavos rūšių, patys ją skrudiname, esame sukaupę didelę darbo šioje srityje patirtį ir nebijome eksperimentuoti, galime sukurti bet kurio kliento poreikius atitinkantį kavos mišinį. Tik pasakykite, ko Jūs pageidaujate.

Plačiau apie konkrečias kavas, įvairius priedus, naujienas skaitykite atitinkamuose skyreliuose. Skyrelius pasieksite, spragtelėję atitinkamas temas balionėliuose.

SKIRO kavos
Naujienos Priedai

Apie kavą

.......Kur pirkti ......Apie įmonę

..................Arbatos kolekcija